0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Вікна в Хмельницькому

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна у Хмельницькому

Якість, надійність і довговічність металопластикових вікон – це основні властивості, завдяки яким ці конструкції завоювали широку популярність у світі. Виробники профілів приділяють багато уваги тому, щоб їх продукція мала високі показники міцності, герметичності та екологічності. Але для пвх вікна однієї тільки гарантії виробників профілю недостатньо. Щоб конструкція відповідала високим стандартам, на висоті повинні бути всі її складові: рами, склопакет і фурнітура.

Металопластиковий профіль

Металопластиковий каркас, який лежить в основі кожного вікна, має декілька особливостей, які суттєво впливають на довговічність і надійність конструкції. Кращі пластикові вікна в Хмельницькому виготовляють з профілю зі сталевим армуванням товщиною не менше 1,5 мм. Це є запорукою міцності євровікна, його стійкості по відношенню до навантажень. Таке вікно з часом не втратить форму і зможе гідно протистояти будь-яким зовнішнім впливам. Сталеве армування є гарантією того, що вікно не буде іржавіти, а, отже, не втратить своїх властивостей навіть в екстремальних погодних умовах.

Для того щоб замовити і купити пластикові вікна, які будуть надійно захищати від холоду, потрібно звертати увагу на кількість камер профілю. Досвід показує, що їх повинно бути не менше трьох. В іншому випадку вікно починає промерзати. Але і принцип «чим більше, тим краще» відносно пластикових вікон не завжди працює. Збільшення кількості камер тягне за собою зростання вартості вікна, до того ж багатокамерний профіль не завжди виправданий з точки зору умов, в яких використовуються металопластикові вікна. Для Хмельницького оптимальним є п'ятикамерний профіль - він забезпечує надійний захист, вікна на його основі коштують недорого, але при цьому мають усі необхідні характеристики, щоб створювати максимальний комфорт в приміщенні.

Склопакет

Теплоізоляційні властивості вікна залежать від його скління в тій самій мірі, як і від характеристик профілю. Конструкція буде надійною лише якщо і склопакет, і його установка в рамі абсолютно герметичні.

Здатність склопакета утримувати тепло залежить від кількості стекол, глибини камер між ними і від характеристик скла. Для поліпшення теплоізоляційних властивостей склопакета його роблять багатокамерним - чим більше повітряних прошарків відокремлює приміщення від вулиці, тим краще зберігається тепло. Втім, камери тільки умовно можна назвати повітряними прошарками. Для зменшення теплопровідності склопакета повітря з камер відкачують або заповнюють газом з низькою теплопровідністю - аргоном. Це доцільно і з точки зору санітарії, оскільки повітря неможливо повністю звільнити від вологи, а її скупчення між стеклами може викликати появу конденсату всередині склопакета і навіть сприяти появі цвілі.

Найвищі показники збереження тепла мають енергозберігаючі вікна. Ціни на пластикові вікна з такими властивостями трохи вищі, ніж на вікна зі звичайними склопакетами, проте всі, хто встановив ці металопластикові вікна в Хмельницькому та інших містах в Україні, високо оцінили їх здатність економити тепло в приміщенні.

Фурнітура

Фурнітура - це додаткові елементи вікна, які забезпечують рухливість стулок, їх надійне закриття і відкриття, щільне прилягання до рами, а також різноманітні режими провітрювання. До фурнітури відносяться і ущільнювачі, якими забезпечується герметичність установки склопакета зовні та всередині приміщення. Ці деталі відіграють важливу роль в тому, щоб зробити безпроблемними, зручними і простими в щоденному користуванні всі пластикові вікна. Хмельницький пропонує широкий вибір якісної фурнітури від виробників відомих марок. Фурнітура, яка коштує дешево, має більш короткий термін служби.

Детальніше >>>
uk