0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Пластикові вікна Чернівці

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна у Чернівцях

Численні переваги пластикових вікон зробили їх надзвичайно популярними в Україні. Хтось вважає їх головною перевагою довговічність, хтось - красу та зручність у використанні, проте всі сходяться на думці, що металопластикові вікна в Чернівцях - це вигідне придбання, яке при невисокій вартості має безліч позитивних характеристик.

Особливості пластикових вікон

Сучасні металопластикові конструкції довговічні та надійні, мають прекрасні експлуатаційні характеристики і високі показники енергозбереження. Кращі пластикові вікна в Чернівцях в умовах м’якого клімату можуть прослужити понад 30 років після установки и при цьому не вимагатимуть ремонту і додаткового обслуговування. Щоб замовити і купити пластикові вікна, потрібно уважно підійти до вибору виробника профілю, та й саме вікно повинно бути виготовлено і встановлено з дотриманням усіх необхідних норм і правил.

Екологічність металопластикових конструкцій

Екологічна чистота - одна з пріоритетних характеристик будь-якої сучасної продукції. Одне те, що на вулиці ми стаємо об'єктами впливу сотень шкідливих факторів, змусить задуматися про те, як убезпечити себе від них хоча б удома. Металопластикові вікна в Чернівцях встановлюють лише при наявності сертифікату, який підтверджує, що вікна не містять свинцю або інших шкідливих добавок. Завдяки цьому вони не тільки надійно захищають приміщення від попадання всередину вуличного пилу і вихлопних газів, але й оберігають вас і ваше житло від будь-якого шкідливого впливу.

Довгий час євровікна викликали настороженість тим, що їхній каркас виготовлений з полівінілхлориду - матеріалу штучного походження. Однак сьогодні високотехнологічні методи виробництва дозволяють отримувати абсолютно безпечний для здоров'я матеріал, який не виділяє в навколишній простір ніяких токсичних речовин навіть при високих температурах.

Догляд за металопластиковими вікнами

Пластикові вікна призначені в першу чергу для поліпшення якості нашого життя, тому і догляд за ними необтяжливий і простий. Його головні умови - своєчасність і регулярність, а в іншому він мало чим відрізняється від обслуговування звичайних дерев'яних вікон, крім, хіба що, того, що пластиковим профілям не потрібні фарбування або утеплення на зиму.

Мити пвх вікна можна будь-яким миючим засобом, якщо виробник не дає на цей рахунок власних рекомендацій. Вважається, що миючі засоби з хлором можуть змінити колір пластика, тому перед їх використанням необхідно уважно читати інструкцію. Для більшості видів профілів прекрасним миючим засобом є звичайний мильний розчин або м'який засіб для миття посуду. Обидва ці розчини не містять абразивних частинок, які можуть нанести механічні пошкодження пластику, і є досить делікатними, щоб не нашкодити йому хімічним шляхом.

Енергозберігаючі вікна, які на поверхні скла можуть мати спеціальну плівку, іноді потребують особливого догляду. Всі тонкощі миття і обслуговування таких стекол зазвичай обговорюються при покупці.

Нестандартні пластикові конструкції

Значний внесок у популярність пластикових вікон зробила можливість виготовлення рам нестандартних форм і розмірів. Це дозволяє установити зручні сучасні конструкції від виробника не тільки у будинках, побудованих за типовими проектами, але і у будівлі незвичайних архітектурних рішень. Пластикові вікна в Чернівцях, які були виготовлені за індивідуальним замовленням, ідеально вписуються в будь-який дизайн. Вартість вікон незвичайної форми не набагато вища, ніж ціни на пластикові вікна в цілому. При цьому часто це єдиний спосіб реалізувати оригінальні дизайнерські ідеї або втілити свої мрії про ідеальний будинок.

Детальніше >>>
uk