0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Пластикові вікна Чернігів

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна у Чернігові

Сучасне місто - це осередок величезної архітектурної різноманітності. Тому велику цінність набувають конструкції та деталі, які можуть бути використані для обладнання будівель різних стилів і функцій. Одним з таких універсальних елементів оформлення будівель стали металопластикові вікна.

Металопластикові вікна в Чернігові, як і в більшості міст в усьому світі, спочатку використовувалися виключно для скління балконів. Однак поступово, з вдосконаленням конструкції і збільшенням її функціональності, їх стало можливо встановлювати в будь-якому приміщенні житлової, комерційної або виробничої будівлі. Зараз ці конструкції поширені повсюдно, оскільки універсальність, привабливий вигляд і низька вартість роблять їх вигідним, дешевим і зручним рішенням для облаштування будь-якого приміщення.

Сьогодні пластикові вікна в Чернігові зустрічаються буквально на кожному кроці - ними обладнані торгівельні центри, офіси, квартири, приватні та заміські будинки. Це і крихітні віконця незвичайної форми, і значні за площею конструкції, і строгі вікна традиційної форми і розміру. У цьому полягає одна з основних переваг пластикових вікон - немає ніяких обмежень на їх форму і розмір. Також великою знахідкою для архітекторів і дизайнерів стала можливість створювати вікна в широкому діапазоні колірних рішень. Це не тільки індивідуальні кольори, але і фарбування під дерево. Такі металопластикові вікна в Чернігові користуються найбільшою популярністю, оскільки пластик набуває вигляду, який дуже правдоподібно імітує текстуру натурального дерева.

Велике поширення в Україні набули економічно вигідні енергозберігаючі вікна. Незважаючи на те, що ціни на пластикові вікна з такими властивостями трохи вищі, ніж на звичайні конструкції, додаткові витрати дуже швидко окупають себе завдяки тій економії тепла, яку створюють такі вікна.

Одним з важливих аргументів, які схиляють покупця до вирішення замовити і купити пластикові вікна, часто стає їх надзвичайна простота і зручність в експлуатації. І це цілком обґрунтовано, адже євровікна не потрібно утеплювати і фарбувати, вони не схильні до змін під дією різних факторів навколишнього середовища, не бояться вологи, не іржавіють, не гниють і не руйнуються. Догляд за ними зводиться до регулярного миття, обслуговування фурнітури і дотримання простих правил щоденної експлуатації.

ПВХ вікна миють мінімум двічі на рік - це вбереже їх від скупчення пилу і бруду, які можуть не тільки вплинути на колір профілю, але й істотно зменшити термін використання зовнішніх ущільнювачів. Мити вікна можна мильним розчином або шампунем, розведеним водою. Підійдуть і звичайні засоби для миття посуду. Головне, щоб розчин не містив хлору і абразивних частинок. Іноді виробники мають особливі вимоги до догляду за профілем, в цьому випадку продавець сам дасть знати, які способи очищення будуть кращими для вікна від виробника.

Фурнітура - одне з небагатьох вразливих місць євровікна, і дуже важливо, щоб при його виготовленні було приділено достатньо уваги вибору і установці фурнітури. Якщо ж обрана фурнітура відповідає всім особливостям вікна, її обслуговування зведеться до періодичного (близько разу на рік) змазування рухомих частин мастилом, яке не містить смол або кислотних добавок. Робити це слід регулярно, бо інакше вікно нагадає про себе скрипом або труднощами при відкриванні стулки.

Ущільнювачі - важливий елемент, який забезпечує герметичність вікна - також потребують догляду. Їх необхідно мити не рідше ніж 2-3 разів на рік (підійде той самий розчин, що і для миття профілю). Однак у зв'язку з тим, що ця деталь вікна зазнає постійних навантажень, вона може пошкодитися навіть при ретельному і регулярному догляді. Замінити ущільнювачі в пластикові вікна в Чернігові беруться практично всі фірми, які займаються виробництвом вікон. Це швидкий процес, який дозволяє повернути вікнам герметичність з мінімальними витратами. При цьому слід пам'ятати, що ущільнювачі, які коштують недорого, найчастіше мають більш низьку якість в порівнянні з аналогами, чия вартість вище.

Детальніше >>>
uk