0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Пластикові вікна Біла Церква

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна в Білій Церкві

Промислове виробництво пластикових вікон набуло значних масштабів близько 50 років тому, коли в Європі і США стали популярні металопластикові конструкції, подібні до нинішніх. Люди швидко оцінили переваги, які мали металопластикові вікна, їх простоту установки і обслуговування, можливість варіювати властивості та створювати конструкції з необхідними характеристиками. Важливо й те, що такі вироби коштували дешево, оскільки матеріал для їх виготовлення мав невисоку вартість. Перше виробництво пластикових конструкцій в Україні відкрилося більше десяти років тому і з тих пір розвинулося настільки масштабно, що сьогодні кожна людина має можливість придбати необхідні пластикові вікна в Білій Церкві та інших містах країни.

ПВХ вікна привертають увагу покупців недорогою ціною і вишуканим, стильним дизайном. Протягом останніх років зовнішній вигляд профілю зазнав помітні зміни, тому пластикові вироби завжди виглядають модно і сучасно. Як правило, зміни зовнішнього вигляду профілю від виробника в першу чергу диктуються вимогами ергономічності і лише потім - естетичними вимогами. Всі конструктивні особливості профілів спрямовані на поліпшення їх експлуатаційних характеристик. Наприклад, профілі нового покоління мають округлу форму, оскільки з гладкого обтічного каркаса краще стікає вода, він перешкоджає скупченню снігу біля скла.

Іншим важливим напрямком удосконалення профілю євровікна є пошук такої його форми, яка забезпечила б максимально щільне прилягання стулок до рами. Це необхідна складова герметичності всієї конструкції, на яку звертають увагу і при виготовленні, і при монтажі вікна. Повне прилягання забезпечується завдяки використанню ущільнювачів - гумових або силіконових вкладок, які розміщують в місцях прилягання стулок і рами по їх периметру.

Функціональність пластикових вікон багато в чому залежить від склопакета. Він забезпечує не тільки освітленість приміщення, але і виконує захисні функції, запобігає потраплянню в кімнату холодного повітря, пилу і шуму. Для додання склопакетам високих теплоізоляційних властивостей їх виготовляють з декількох стекол, розділяючи їх порожніми камерами. Теплоємність склопакета знижується за рахунок заповнення камер аргоном - газом, який проводить тепло значно гірше, ніж повітря.

Енергозберігаючі вікна, які мають найвищий коефіцієнт теплозбереження, виготовляють з стекол зі спеціальним низькоемісійним покриттям. Ціни на пластикові вікна з таким склопакетом трохи вищі, ніж на конструкції зі звичайними склопакетами, проте їх економічна ефективність значно перевищує витрати на їх покупку і установку. Багато з тих, хто придбав енергозберігаючі металопластикові вікна в Білій Церкві, вже встигли оцінити їх вигоди і переваги.

Для зручності використання можна замовити і купити пластикові вікна в декількох виконаннях:

- одностулкові;

- двостулкові;

- тристулкові.

Установка одностулкових вікон обумовлена архітектурними особливостями будівель. Зазвичай це невеликі конструкції, оскільки велике одностулкове вікно потребує установки склопакета великої площі. Його маса буде велика, і це істотно зменшить термін служби петель, на яких кріпиться стулка. Найбільш популярними є дво- і тристулкові вікна. Саме ці пластикові вікна в Білій Церкві найчастіше встановлюють в будинках типової забудови.

Традиційно двостулкові вироби виготовляють з однією рухомою стулкою і однією глухою, а тристулкові - з двома рухомими. Кращі в обслуговуванні - вікна, в яких всі стулки відкриваються, тому за бажанням замовника виготовляють двостулкові і тристулкові конструкції, в яких є можливість відкрити всі стулки.

За типом відкривання вікна можуть бути:

- розсувні;

- поворотні;

- поворотно-відкидні.

Розсувні вікна - це найбільш оригінальний, але і найменш затребуваний тип вікон. Найчастіше такі металопластикові вікна в Білій Церкві встановлюють на терасах, а також у комерційних приміщеннях. Для житлових будинків і квартир оптимальним варіантом є поворотно-відкидні вікна. Стулки такої конструкції можна як відкривати як повністю, так і частково для провітрювання.

Детальніше >>>
uk