Енергоефективність стосується не тільки зими, це те, що економить наші гроші цілий рік

Енергоефективність стосується не тільки зими, це те, що економить наші гроші цілий рік - Viknar'off™

По-справжньому енергоощадні вікна не тільки бережуть тепло, зменшуючи витрати на опалення, а й дають прохолоду спекотного літа.

 

Саме такими є мультифункціональні вікна Viknar’off, які врятують від задухи. З ними не потрібно вмикати кондиціонер на максимум, щоб створити комфортні умови для праці чи відпочинку, і навіть “сонячна сторона” зберігатиме прийнятну температуру. Взимку ж вони берегтимуть тепло.

Мультифункціональні вікна є енергоефективними, адже зменшують втрату тепла та забезпечують захист від сонця, тож захищають від холоду взимку та від спеки влітку. Такі вікна підходять для приміщень будь-якого призначення – від житлових до виробничих. Зокрема такі вікна – оптимальні для приміщень з великими витратами на кондиціонування, адже не допускають перегріву.

  • Енергоощадні технології (5-6 камерні профілі, якісне ущільнення), що убезпечують від тепловтрат взимку, завдяки високому рівню опору теплопередачі. -
    Енергоощадні технології (5-6 камерні профілі, якісне ущільнення), що убезпечують від тепловтрат взимку, завдяки високому рівню опору теплопередачі.
  • Спеціальне скло Solar, яке водночас і перешкоджає тепловтраті і відбиває частину сонячного світла, чим убезпечує приміщення від перегрівання влітку. -
    Спеціальне скло Solar, яке водночас і перешкоджає тепловтраті і відбиває частину сонячного світла, чим убезпечує приміщення від перегрівання влітку.
  • Сонцезахисні плівки, які виконують як функціональну дію захисту від сонця, так і декоративну функцію. -
    Сонцезахисні плівки, які виконують як функціональну дію захисту від сонця, так і декоративну функцію.
Замовити вікно
Замовити вікно
Викликати замірника
Викликати замірника
Де купити
Де купити