0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Екслюзивне вікно від ФК “Карпати”

21 Oct 2014

Чи кожен день Ви маєте можливість отримати якісне та надійне вікно та ще й з автографом відомої людини?
Компанія ”Viknar’off™” організувала цікаву та ексклюзивну подію, насамперед для своїх замовників (покупців), результатом якої стане сучасне та енергоефективне вікно з автографом головного тренера ФК ”Карпати” (м. Львів).
А почалось усе з візиту команди на завод свого генерального спонсора – компанії ”Viknar’off™”. Веселі, життєрадісні, молоді та енергійні хлопці одразу привернули до себе багато увагу колективу офісу та майстрів заводу, які не очікували побачити улюблену команду на території підприємства. А можливість особисто поспілкуватись з ними, здавалась ще хвилину назад взагалі нереальною. Але для ”Viknar’off™”  не існує нічого неможливого, ось чому ми завжди приємно дивуємо своїх партнерів та працівників. Команда клубу з цікавістю роздивлялась дизайн офісу та повільно просувалась до головного маркетолога компанії – Абакумової  Лєни, яка в цей день проводила для них незабутню та цікаву екскурсію. Через хвилину спілкування з Лєною весь колектив ФК ”Карпати” сіяв від дотепних жартів та неофіційного формату зустрічі, а працівники офісу не приховували свого бажання сфотографуватись та взнати закулісне життя улюбленої команди. Головний тренер команди – Ігор Йовічевіч, вразив своїм досконалим знанням української мови (нагадуємо, що він громадянин Хорватії) та першим захотів пройтись по великій території підприємства, щоб бачити як створюються сучасні вікна.
Крім цікавої екскурсії, представники команди та ії тренер мали унікальну змогу не тільки побачити на власні очі, як відбувається виробництво віконної продукції, але й отримали можливість виготовити вікно власними силами.
Як геніальний стратег та людина, яка розбирається в поетапному вирішенні проблем на полі, першим до справи взявся тренер клубу Ігор Йовічевіч. Відразу стало зрозуміло, що людина відповідально ставиться до будь-якої справи, за яку береться, чи то футбольний матч чи складний технологічний процес виготовлення віконної продукції. Гравці, під його пильним командуванням, як і на полі, допомагали йому у всьому. Ігор уважно прислуховувався до порад майстрів заводу та досконало впорався з поставленою перед ним задачею і, як результат, він створив ідеальне вікно, яке отримує реальний замовник компанії “Viknar’off™”.
Ми дуже вдячні нашим новим друзям з футбольного клубу ”Карпати” та сподіваємось, що вони ще не раз завітають до нас в гості, тим більше, що на наступний день, після нашої зустрічі, гравці проводили матч 9-го туру чемпіонату України по футболу з Маріупольським ”Іллічівець”, де вибороли перемогу з рахунком 1:0.
Вітаємо ФК ”Карпати” та бажаємо майбутніх перемог не тільки в чемпіонаті України, але й на Єврокубкових баталіях.


uk