0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Екскурсія по заводу Viknar’off™

19 Dec 2014

Компанія Viknar’off™ завжди рада запросити до себе в гості своїх друзів, надійних партнерів та всіх поціновувачів надійних віконних виробів, яких цікавить не тільки кінцева продукція заводу, але й те, як відбувається процес ії створення та контролю якості.
Цього разу, своє бажання стати свідком того, як створюється замовлення для кінцевого споживача, виявили бажання близько 50 дилерів. Крім екскурсії по виробничим площах заводу, до їх уваги були представлені лінії по порізці, зборці, пайці профілів, цех для виготовлення нестандартних конструкцій, цех для порізки скла, контроль якості виробництва тощо. Також, перед приїздом на завод компанії Viknar’off™, дилери мали унікальну можливість побачити на власні очі процес екструзії профілю, тобто  вони змогли переконались в тому, що виробник контролює всі етапи виготовлення своєї продукції – від створення профілю (екструзія) до його зборки у вікно, двері тощо.
Після цікавої та пізнавальної екскурсії відбулось неформальне спілкування з керівництвом компанії та працівниками заводу, які давали відповіді на різноманітні питання, щодо продукції в цілому.
Для компанії Viknar’off™ подібний захід  – дуже важливий момент, адже, коли людина (дилер) впевнена в якості продукції, яку вона популяризує та продає, то  в неї з’являється не тільки довіра до виробника, але й гордість за те, що вона робить.

Залишити коментар

uk