0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Чим більше знаєш, тим більше можеш!

27 Feb 2017
Comment are off

Ви думаєте, що навчання починається 1 вересня? На Viknar’off навчання починається з закінченням зими, адже весною життя наче починається заново і хочеться набратися максимум інформації для розвитку свого бізнесу.

Цього року по старій добрій традиції ми проводимо марафон навчання. А розпочався він з семінару нашого незмінного лектора з неоціненним багажем знань та особистим 17річним досвідом у сфері продажу віконних конструкцій – Євгенії Бедрій.  Семінар на тему «Роздрібні професійні продажі ПВХ конструкцій ТМ Viknar’off» став не тільки ще одним приємним приводом зібрати наших дилерів у нас в гостях, а й дав можливість відповісти на запитання, які часто виникають у роботі наших партнерів, почути багато цікавої та корисної інформації, що дасть можливість почуватись впевнено та на найвищому рівні обслуговувати наших клієнтів.

Не дарма кажуть – хто володіє інформацією,  той володіє світом! А якщо Ви працюєте з Viknar’off, то Ви уже на півшляху до успіху! Адже ми ніколи не упускаємо можливості отримати максимум корисної інформації і передати її Вам!

Ми любимо Вас  і чекаємо на наступні семінари!

uk