Чергове відкриття фірмового салону в місті Костопіль. Заходьте в гості.

Чергове відкриття фірмового салону в місті Костопіль. Заходьте в гості. - Viknar'off™

З кожним відкриттям нового фірмового салону Viknar’off у наших клієнтів з’являється все більше можливостей обрати для себе найкраще!
17 жовтня 2018 року у місті Костопіль наші надійні партнери відчинили двері фірмового салону Viknar’off, що стало дуже приємною, радісною подією для нашої компанії та приємним подарунком для жителів міста, оскільки придбати якісну та надійну продукцію компанії стало ще зручніше.
Також у новий салон з нагоди відкриття завітали запрошені представники компанії Viknar’off :, територіальний менеджер Анатолій Єдін, регіональний менеджер по Західній Україні Катерина Жибак, менеджер-куратор Христина Стрільчук та маркетолог Нестор Тернопільський. Відкриття салону пройшло у неймовірно дружній та веселій обстановці.
Завітавши в Салон Viknar’off™ ви отримаєте не лише хороший настрій, але й конструктивні поради, щоб ваша покупка прослужила багато років, забезпечуючи затишок всій сім’ї.
Вас зустріне висококваліфікований менеджер, котрий допоможе обрати для свого помешкання ідеальні металопластикові вікна чи двері у найкращому співвідношенні ціна-якість.
Бажаємо власникам салону процвітання їхнього бізнесу та вдячних, задоволених клієнтів!